Kancelaria Radcy Prawnego Marcina Pucek to dynamicznie rozwijająca się kancelaria prawna, której fundamenty bazują na bogatym doświadczeniu zawodowym, zdobytym podczas wieloletniego doradztwa prawnego oraz podczas niezliczonych rozpraw sądowych.

Cechuje nas profesjonalizm w każdym calu, terminowość, rzetelność i zaangażowanie w zrozumieniu potrzeb klienta.  Od wielu lat odnosimy sukcesy, który przekładają się na zadowolenie naszych Zleceniodawców. Dostarczamy skutecznych rozwiązań z zakresu zagadnień prawnych o wysokim stopniu złożoności. Podejmujemy się spraw, które inni skazali na porażkę.

Reprezentujemy naszych Mocodawców na terytorium całego kraju, jak i za jego granicami w sporach transgranicznych. Zapewniamy obsługę prawną w języku niemieckim.

Współpracujemy  z biegłymi sądowymi różnych specjalizacji, biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi, komornikami, notariuszami i tłumaczami przysięgłymi.

Efektem uznania Kancelarii jest stale rosnąca liczba prowadzonych spraw oraz rzesza nowych Klientów. Powierz swoje sprawy profesjonalistom. Twoja sprawa jest dla nas najważniejsza.

 

Radca prawny

Marcin Pucek

kancelaria Marcin Pucek Zielona góra
Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!

Kancelaria Radcy Prawnego
Marcina Pucek

Tel: 502 375 544
E-mail: pucekmarcin@gmail.com

Biuro Zielona Góra:
ul. Jedności 5
65-018 Zielona Góra

Formularz kontaktowy