Radca prawny

Marcin Pucek

Radca prawny z wieloletnim doświadczeniem popartym licznymi wygranymi sprawami sądowymi.

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Zielonej Górze od 2012 roku.

Doradca restrukturyzacyjny, nr licencji 1282 z ponad 10 letnim doświadczeniem.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza
w Poznaniu oraz Uniwersytetu Europa-Universitat Viadrina we Frankfurcie nad Odrą.

Włada biegle językiem niemieckim.

502 375 544
kontakt@kancelaria-pucek.pl
ul. Sowińskiego 23, 65-419 Zielona Góra

Doświadczenie

Radca prawny działający w zawodzie prawniczym od 2008 roku praktykuje w zakresie prawa i postępowania cywilnego, świadcząc pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Zielonej Górze od 2012 roku.
Od 2018 roku specjalizuje się także w sprawach upadłościowych i restrukturyzacyjnych. Posiada licencję doradcy restukturyzacyjnego nr 1282 nadaną przez Ministra Sprawiedliwości.

Specjalizacja

Dysponuje rozległym doświadczeniem w prowadzeniu spraw sądowych przed sądami powszechnymi oraz administracyjnymi. Specjalista w zakresie prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego, prawa rzeczowego i prawa budowlanego, prawa handlowego i gospodarczego, prawa administracyjnego, prawa karnego oraz prawa własności intelektualnej. Prowadzimy sprawy sądowe na terenie całej Polski.

Dlaczego My ?

Atuty

Kompleksowa obsługa i maksymalne zaangażowanie

Powierzając nam sprawę o nic nie musisz się martwić. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie. Dokonamy analizy Twojej sytuacji oraz wyjaśnimy kierunki działania w Twojej sprawie.

Wsparcie

Oferujemy transparentność i przejrzystość działań na każdym etapie prowadzenia Twojej sprawy. Wszystkie rozwiązania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Zapewniamy stały kontakt i możliwość konsultacji prawnych.

Skuteczność

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Pucek zapewnia profesjonalną i ekspresową pomoc. Bogate doświadczenie zdobyte jako pełnomocnik procesowy w licznych postępowaniach umożliwia zaplanowanie odpowiedniej strategii aby doprowadzić do możliwie najszybszego zakończenia sprawy na korzyść naszego klienta.

Klarowność rozliczeń

Oferujemy uczciwą i klarowną stawkę za prowadzenie Twojej sprawy. Zadowolenie klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.

Doświadczony zespół

Kancelarię tworzy zespół doświadczonych prawników, nad którymi pieczę merytoryczną sprawuje Mecenas Marcin Pucek jako szef zespołu.
marcin_pucek_syndyk